ABC Deutsch 3 Podręcznik z ćwiczeniami Część 1-2 Pakiet. Szkoła podstawowa

 • ABC Deutsch 3 Podręcznik z ćwiczeniami Część 1-2

  Kozubska Marta, Krawczyk Ewa, Zastąpiło Lucyna

  Wydawnictwo PWN


  Cena 67.43 zł.

  Isbn 9788326220524
  Rok wydania 2014
  Stron 64
   

  ABCDeutsch – jedyna 6-letnia seria do nauki języka niemieckiego w szkole podstawowej, nowa wersja popularnej serii Ich und du.
  Naukę języka niemieckiego mogą rozpocząć dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać i pisać (6- i 7-latki). Po ukończeniu 6-letniego kursu ABCDeutsch uczniowie osiągają poziom A2. W ABCDeutsch zastosowano najważniejsze z opisanych dotychczas metody nauki języka obcego na 1 i 2 etapie edukacyjnym. Dzięki temu kurs w niezwykle efektywny sposób wprowadza dziecko w świat języka obcego. Kursowi towarzyszy bardzo bogata obudowa metodyczna dla nauczyciela i atrakcyje pomoce naukowe dla uczniów.
  Atuty serii: bardzo bogata obudowa metodyczna, zawierająca m. in. pacynkę, 10 plakatów, łącznie 150 kart kart obrazkowych, materiały interaktywne nowy rozkład treści: 1 podręcznik wraz z ćwiczeniami w jednym grzbiecie na cały semestr (dwie książki w cyklu rocznym) materiały dodatkowe dla ucznia, m.in. słownik obrazkowy do powieszenia na ścianie w formacie A1, dyplom, gry językowe, plansze z naklejkami
  Księgarnia Ekonomiczna poleca ABC Deutsch 3 Podręcznik z ćwiczeniami Część 1-2 Pakiet. Szkoła podstawowa