Kodeks cywilny orzecznictwo aplikanta 2018 Gwarantujmy aktualność stanu prawnego do dnia egzaminu zawodowego w 2018 roku

 • Kodeks cywilny orzecznictwo aplikanta 2018

  Ultrata Marta, Orzecznictwo Aplikanta

  Wydawnictwo C.H.Beck


  Cena 121.97 zł.

  Isbn 9788325597948
  Rok wydania 2017
  Stron 1108
   

  Książka z Orzecznictwem aplikanta z kodeksu cywilnego, który musisz mieć każdego dnia pod ręką, aby zdać egzamin adwokacki lub radcowski. W niniejszym zbiorze znajdziesz tezy najważniejszych orzeczeń Sądu Najwyższego, sądów apelacyjnych oraz sądów okręgowych. Pełną treść orzeczenia wraz z uzasadnieniem możesz następnie wyszukać w dostępnym na egzaminie komputerze.
  Orzecznictwo Aplikanta – Kodeks cywilny, zawiera tezy orzeczeń do poszczególnych (wybranych) artykułów Kodeksu cywilnego.
  Cały zbiór składa się z pięciu części:
  - Orzecznictwa do Kodeksu cywilnego,
  - Orzecznictwa do Kodeksu postępowania cywilnego,
  - Orzecznictwa do Kodeksu spółek handlowych,
  - Orzecznictwa do Kodeksu postępowania administracyjnego,
  - Orzecznictwa do Kodeksu karnego i Kodeksu postępowania karnego.

  W niniejszym zbiorze znajdziesz tezy najważniejszych orzeczeń Sądu Najwyższego, sądów apelacyjnych oraz sądów okręgowych. Pełną treść orzeczenia wraz z uzasadnieniem możesz następnie wyszukać w dostępnym na egzaminie komputerze.
  Orzecznictwo aplikanta jest wyjątkowe ponieważ nasze materiały możesz spokojnie zabrać na egzamin, a ponadto artykuły i przyporządkowane im tezy pozwolą Ci na szybkie znalezienie właściwego orzeczenia. Dzięki temu unikniesz kolejek do komputerów w trakcie egzaminu.
  Co więcej, nie martw się, że przed egzaminem zostaną opublikowane nowe orzeczenia, których niniejsza książka nie zawiera, a które będą podstawa do prawidłowego rozwiązania kazusów. Gwarantujmy aktualność stanu prawnego do dnia egzaminu zawodowego w 2018 r. Zbiór będzie aktualizowany przez dodawanie nowych, ważnych tez do orzeczeń – szukaj aktualizacji na stronie w zakładce Aktualizacje Aplikacyjne.
  Jeśli zatem jesteś aplikantem tuż przed końcowym egzaminem prawniczym zawodowym oto zestaw książek z Orzecznictwem aplikanta, które musisz mieć każdego dnia pod ręką, aby zdać egzamin adwokacki lub radcowski w 2018 roku
  Księgarnia Ekonomiczna poleca Kodeks cywilny orzecznictwo aplikanta 2018 Gwarantujmy aktualność stanu prawnego do dnia egzaminu zawodowego w 2018 roku