Kodeks postępowania cywilnego orzecznictwo aplikanta 2018

 • Kodeks postępowania cywilnego orzecznictwo aplikanta 2018

  Ultrata Marta, Orzecznictwo Aplikanta

  Wydawnictwo C.H.Beck


  Cena 121.97 zł.

  Isbn 9788325597962
  Rok wydania 2017
  Stron 868
   

  Książka z Orzecznictwem aplikanta do KPC, który musisz mieć każdego dnia pod ręką, aby zdać egzamin adwokacki lub radcowski. Orzecznictwo Aplikanta – Kodeks postępowania cywilnego, zawiera tezy orzeczeń do poszczególnych (wybranych) artykułów Kodeksu postępowania cywilnego. W niniejszym zbiorze znajdziesz tezy najważniejszych orzeczeń Sądu Najwyższego, sądów apelacyjnych oraz sądów okręgowych. Pełną treść orzeczenia wraz z uzasadnieniem możesz następnie wyszukać w dostępnym na egzaminie komputerze. Orzecznictwo aplikanta jest wyjątkowe ponieważ nasze materiały możesz spokojnie zabrać na egzamin, a ponadto artykuły i przyporządkowane im tezy pozwolą Ci na szybkie znalezienie właściwego orzeczenia. Dzięki temu unikniesz kolejek do komputerów w trakcie egzaminu. Co więcej, nie martw się, że przed egzaminem zostaną opublikowane nowe orzeczenia, których niniejsza książka nie zawiera, a które będą podstawa do prawidłowego rozwiązania kazusów. Gwarantujmy aktualność stanu prawnego do dnia egzaminu zawodowego w 2018 roku. Zbiór będzie aktualizowany przez dodawanie nowych, ważnych tez do orzeczeń. Jeśli zatem jesteś aplikantem tuż przed końcowym egzaminem prawniczym zawodowym oto zestaw książek z Orzecznictwem aplikanta, które musisz mieć każdego dnia pod ręką, aby zdać egzamin adwokacki lub radcowski w 2018 roku. Pozycja ta przyda się również Aplikantom, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z poszczególnych dziedzin prawa w trakcie aplikacji.

  Orzecznictwo aplikanta jest wyjątkowe ponieważ:

  - artykuły i przyporządkowane im tezy pozwolą Ci na szybkie znalezienie właściwego orzeczenia,
  - zawiera przepracowane tezy do artykułów, odesłania do orzeczeń podobnie i odmiennie komentujących dany stan faktyczny,
  - nasze materiały możesz spokojnie zabrać na egzamin,
  - gwarantujemy aktualność stanu prawnego do dnia egzaminu zawodowego w 2018 r. (on-line).
  Książka z Orzecznictwem aplikanta, musisz ją mieć każdego dnia pod ręką w trakcie aplikacji oraz aby zdać egzamin adwokacki lub radcowski w 2018 r.
  Księgarnia Ekonomiczna poleca Kodeks postępowania cywilnego orzecznictwo aplikanta 2018